KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 9939629
nr 993 9629
Skulptur
Gips, pojke, höjd: 54 cm, -49
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 november 2015
kl 20:50:29
350 kr
400 kr